Get the Flash Player to see this rotator.

Rezultat concurs - EROII SĂLĂJENI ȘI FAPTELE LOR

 

CONCURS
EROII SĂLĂJENI ŞI FAPTELE LOR
Ediția a IX-a – 17 mai 2018

 

LICEU

Premiul I
ANA - MARIA BORZ – Colegiul Național Simion Bărnuțiu Șimleu Silvaniei – clasa a XII-a A, profesor îndrumător: MARIA BORZ


 

GIMNAZIU


Premiul I
LEONARDO - MARIO SABOU – Școala Gimnazială Gheorghe Lazăr Zalău – clasa a VII-a B, profesor îndrumător: CRISTIAN TALOȘ

Premiul al II-lea
ELISA NATALIA ULICI – Școala Gimnazială Lucian Blaga Jibou – clasa a VIII-a B, profesor îndrumător: DANIELA ACHIM

Premiul al III-lea
GEORGIANA MARCHIȘ – Școala Gimnazială Lucian Blaga Jibou – clasa a VIII-a, profesor îndrumător: DANIELA ACHIM

Premiu special
IULIAN - ADRIAN MARGIN – Școala Gimnazială Simion Bărnuțiu Bocșa – clasa a VII-a, profesor îndrumător: SIMONA BONȚE

Mențiune
DENISA - CARMEN - MIHAELA FEIER – Școala Gimnazială Porolissum Zalău – clasa a VII-a A, profesor îndrumător: ANCA PUIE
ANDREI - CLAUDIU HAN - Școala Gimnazială Nr. 1 Buciumi – clasa a VII-a, profesor îndrumător: DANIEL TALOȘ
MARIA ALINA BANDE - MUREȘAN – Școala Gimnazială Lucian Blaga Jibou – clasa a VIII-a B, profesor îndrumător: DANIELA ACHIM
ALEXANDRU BLAGA – Școala Gimnazială Simion Bărnuțiu Zalău – clasa a VIII-a C, profesor îndrumător: IOAN COSTELAȘ
ANDREEA PARASCHIVA COSTE - Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei – clasa a V-a A, profesor îndrumător: MARIA BORZ
Diplomă de participare
IONUȚ - DANIEL BERAR - Școala Gimnazială Nr. 1 Agrij – clasa a VII-a, profesor îndrumător: DANIEL TALOȘ
LORAND - ADRIAN SALAMON - Școala Gimnazială Nr. 1 Agrij – clasa a VII-a, profesor îndrumător: DANIEL TALOȘ
LAURA - IOANA IEPURE - Școala Gimnazială Nr. 1 Agrij – clasa a VI-a, profesor îndrumător: MONICA NEGREAN
BOGDAN - EMANUEL MICLE - Școala Gimnazială Nr. 1 Buciumi – clasa a V-a, profesor îndrumător: DANIEL TALOȘ
NADIA - NICOLETA HAN - Școala Gimnazială Nr. 1 Buciumi – clasa a V-a, profesor îndrumător: DANIEL TALOȘ
GIULIA - MARIA JUGRESTAN – Școala Gimnazială Porolissum Zalău – clasa a VI-a, profesor îndrumător: ANCA PUIE
LAURA - ALEXANDRA TĂTAR – Școala Gimnazială Porolissum Zalău – clasa a VII-a, profesor îndrumător: ANCA PUIE
ANDREI CUREA – Școala Gimnazială Porolissum Zalău – clasa a VII-a, profesor îndrumător: ANCA PUIE
ANTONIA - IONELA BLAGA – Școala Gimnazială Porolissum Zalău – clasa a VII-a B, profesor îndrumător: ANCA PUIE
GEORGE BIGHE – Școala Gimnazială Gheorghe Lazăr Zalău – clasa a VII-a A, profesor îndrumător: CRISTIAN TALOȘ
IONUȚ AVRAM - Școala Gimnazială Nr. 1 Bobota – clasa a VI-a, profesor îndrumător: VALENTIN GORON
JULIANA VANESSA CRIȘAN - Școala Gimnazială Nr. 1 Bobota – clasa a VI-a, profesor îndrumător: VALENTIN GORON
MARIUS NICOLAE MUSTE - Școala Gimnazială Nr. 1 Bobota – clasa a VI-a, profesor îndrumător: VALENTIN GORON
ANTONIO - ADRIAN IANCĂU - Școala Gimnazială Nr. 1 Derșida – clasa a VII-a, profesor îndrumător: VALENTIN GORON
LUCA ALEX CHERECHEȘ - Școala Gimnazială Nr. 1 Vîrșolț – clasa a VI-a, profesor îndrumător: MARCELA JOZSA
IOANA ADRIANA PAȘCA - Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei – clasa a VII-a A, profesor îndrumător: MARCELA JOZSA









 


BIBLIOGRAFIE